Hurt paliw

Od niedawna jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie hurtowej sprzedaży paliw płynnych. Naszymi powodami do dumy jest świetnie wyszkolona kadra oraz nowoczesna infrastruktura w skład której wchodzi m.in. naftobaza na 2 000 m3 .

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w trybie natychmiastowym obejmując klienta sumienną i rzetelną obsługą. Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Realizujemy dostawy zarówno do stacji paliw benzynowych, firm transportowych, budowlanych, drogowych, zakładów produkcyjnych jak i również gospodarstw rolnych czy odbiorców prywatnych.

Oferujemy najlepsze na polskim rynku paliwa produkcji PKN ORLEN S.A. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości oleje napędowe oraz benzyny bezołowiowe. Ponadto posiadamy również przenośne zbiorniki do przechowywania paliw płynnych o poj. od 1,5 m3  do 5 m3 .

Dystrybucję paliw opieramy na autocysternach wyposażonych w zalegalizowane systemy wydawcze z możliwością kompensacji. Do każdej dostawy dołączamy wydruk z ilością wydanego produktu oraz aktualne świadectwo jakości.

Ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz terminowość dostawy, wysoka jakość sprzedawanych paliw oraz przekonanie o współpracy z profesjonalnym i wiarygodnym podmiotem.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu.