Aktualności

RABAT pow. 200 litrów
Wychodząc naprzeciw naszym klientom wprowadzamy pierwszą promocję, która zagości u nas na stałe. Każdy klient, który zatankuje min. 200 litrów otrzyma od nas rabat. Rabat liczony jest od ceny na dystrybutorze w dniu tankowania. Więcej informacji można uzyskać u sprzedawców na stacji paliw.

KARTA FLOTOWA

Karta paliwowa FLOTA przeznaczona jest głównie dla firm transportowych i akceptowana wyłącznie na stacji paliw ALFA ONE. Za jej pośrednictwem możliwy jest zakup wszystkich paliw tj. oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu bądź AdBlue jak i również wszystkich artykułów samochodowych w wersji gotówkowej bądź bezgotówkowej. Limity tankowań przyznawane są na podstawie analizy aktualnych dokumentów finansowych klienta ubiegającego się o karty FLOTA.

Dlaczego zachęcamy do przystąpienia do programu FLOTA?

Program FLOTA Alfa One przynosi wiele korzyści:

  • oszczędność czasu
  • gotówkowe bądź bezgotówkowe rozliczenie tankowania
  • atrakcyjne warunki handlowe
  • faktury zbiorcze za ustalone okresy tankowania
  • szczegółowe raporty tankowań dla każdego pojazdu
  • personalizacja kart
  • limity tankowań

Warunki handlowe dla każdego klienta ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do wypełnienia formularza bądź kontaktu telefonicznego.

BLACK WEEKEND z Alfa One!
Promocja również u Nas!
W dniach 23-25.11.2018 zatankuj każdy rodzaj paliwa taniej o 10 gr na każdym litrze! Takiej promocji jeszcze nie było!

ZATANKUJ I OTRZYMAJ COCA-COLĘ!
Rozpoczynamy świąteczną promocję na naszej stacji paliw! 🙂 Już dziś zatankuj za min. 100 zł dowolne paliwo i otrzymaj COCA-COLĘ 1L gratis*.
Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.