OSKP

        Jesteśmy Okręgową Stacją Kontroli, która swoją działalność zaczęła w roku 2014. Motoryzacyjne pasje i nowoczesne pomysły sprawiają, że jesteśmy otwarci na ludzi i ich oczekiwania.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ALFA ONE to zupełnie nowa jakość połączona z bogatym doświadczeniem. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego standardu usług w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Obsłużą państwa specjaliści w zakresie badań technicznych pojazdów, posiadający wieloletnią praktykę zawodową diagnostów OSKP.

Nasza stacja wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt firmy UNIMETAL – czołowego polskiego producenta sprzętu przeznaczonego do wykonywania badań technicznych pojazdów. Sprzęt ten w połączeniu z olbrzymią wiedzą diagnostów pozwalają na profesjonalną i fachową obsługę naszych Klientów.

SZANUJEMY CZAS KLIENTA

Jako jedyna stacja w regionie posiadamy najnowocześniejsze urządzenie, dzięki któremu oferujemy państwu dodatkową usługę, a mianowicie ustawienie zbieżności. Dzięki nowej technologii skraca ono czas badania z 50 do 15 minut co w minimalnym stopniu angażuje czas naszego Klienta!

ALFA ONE to lata doświadczenia, zdobytego w firmie transportowej ARBA. Wieloletnia współpraca z Klientami, także w segmencie premium, pozwala nam zaproponować Państwu wachlarz usług dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą. Będą Państwo zaskoczeni jak szybko i profesjonalnie przebiegnie wizyta w naszej stacji, która powstała na potrzeby samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych, motocykli, itd.